Ford C-Max Energi

“Ford C-Max Energi Premium: prieš ir po”

Neseniai Facebook’e teko matyti žmogaus mintis, kuriomis jis piktinasi, kad iš Amerikos visi veža ir pardavinėja daužtus automobilius.
Taip, taip ir yra 99% iš visų atvejų. Ir kodėl? Todėl jog nedaužto automobilio kainos ir importo mokesčių suma būtų didesnė negu daužto ir čia, Lietuvoje, suremontuoto. Kas neretai mūsų rinkai bus per didelė kaina. Bet kokiu atveju rinktis Jums (ir tam žmogui).

Mano nuomonė. Turint omenyje (pažeistus) automobilius iš JAV, man patinka ir netgi motyvuoja šie dalykai:

  • Automobilio istorija – 99%, kad automobilis turės pilną istoriją, ir netgi su visų (!) praeityje buvusių autoįvykių nuotraukas.
  • Maža rida – ji beveik visada bus mažesnė negu “europinio” analogo “tų pačių metų”. Ir taip pat tiesiog atsibodo “europiniai” su 180k arba 230k rida ir “vieno savininko” 🙂
  • Komplektacija – ji beveik visada bus gausesnė už “europinį” variantą arba net bus taip, jog Apačių rinkai skirtas modelis turės tokią komplektaciją, kurios Europoje net nebuvo galima užsisakyti. Tiesiog – nebuvo galimybės iš gamyklos.

Taigi žemiau pristatau daužimą (už kuriuos visi pyksta) jau ankščiau čia ir čia aprašyto Ford C-Max Energi Plug-In Hybrid:

Dalintis:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *