Apie viskąĮvairenybės

Viešas laiškas Martynui Kierui.

Tai yra viešas laiškas Martynui Kierui, kadangi Facenook aplinkoje žmogus, išsakęs savo nuomonę, nesuteikė lygiavertės galimybės atsakyti po savo teiginius, atsiųstus asmenine žinute.

————————————————————————————————————
Sveiki, Martynai, Jūsų žinutė buvo nugulus į spam, nepasirodė iš karto.

Visų pirma, nelabai man tas Jūsų tu’jinimasis.

Taigi, atsakant į klausimą, manau, kad Taip – neperdaug. Nuotaikų būna visokių, vienaip ar kitaip jos atsispindi. Bet čia jų įtaka gan maža. Kodėl? Todėl, jog kertinis epziodas buvo, jog Jūs, kiek pamenu, Volt/Ampera grupėje iškoneveikėjote žmogų ir jo įspūdžius, jog jis vairuoja “lievą” automobilį, beviltiškas ir panašiai. Tai nebuvo Jūsų nuomonė, tai buvo žmogaus įspūdžių malimas į mėšlą.

Taigi, nuomonė ar patirtis nuo kito nuomonės menkinimo yra du skirtingi dalykais. Jau keletą epizodų anksčiau teko pastebėti panašiais Jūsų tendencijas. O toji situacija buvo galutinis įrodymas. Tad pagavo sportinis interesas, ir užsinorėjo įjungti katės ir pelės žaidimą, ir patrolinti Jūsų išsireikšimus panaudojant Jūsų “panetkias” (nežinau ar čia tinka toks Vilnietiškas terminas). Taiva. Tiesiog sportinis interesas. Ir, kaip matau, Jums nelabai patinka tokia pati kaip pačio bendravimo praktika, kurią naudojate su kitais. Bet man pavyko “su pelyte”: nes Jūs “atvykot” iki PM

Toliau santraukos dėl Jūsų paminėtų epizodų. Tad kalbant:
— apie humoro jausmą: Ar tikrai? Tiesiog tai Jūsų teiginys, ir tai Jūsų reikalas. Jeigu Jums tai svarbu, man neskauda.
— apie spaudikas dėl patarimo: apie kurį patarimą kalbate? Aš nelabai Jums padėti suremonuoti Jūsų pardavinėjimą Ford C-Max Energi su 11k km rida, kuriam pusluoja apsukos, ir reikia išimti variklį, nes reikia pavarų dėžę paremontuoti. Kaip man taip padaryti? “stan analyze” neveikia pas jus garaže.
— apie spaudikas dėl patarimo #2: išmokyti Jus programuoti? Suprantu viena, kai sėdi savaitę savo įdomui/hobby vakarais ir ieškai sprendimo, mokaisi naujus dalykus tiesiog dėl fun, vietoj to jog vakare užsiimti kitokia galbūt prasmingesne veikla su šeima ar tiesiog pažiūrėti filmą pagal IMDB kokių 6 žvaigždučių. Ir tai visi “mokymaisi” vien dėl to, jog norėjau pasikeisti radio dažnius, ir dar pasidaliniau rezultatu, nes rezultatais smagu dalintis, nes pa-vy-ko. O Jūs norite pasikeisti Sync2 į Sync3, tai ką man daryti? Kur čia logika?
– apie spaudikas dėl patarimo #3: Jūsų citata (kalba ir gramatinės klaidos originalios): “Nu bet gavos Sunkiausia ten kol atkapstai O as tingiu Bet kitam moketi nematau poreikio”.
– apie Dainius Jakas: Jūs visiškai teisus. Tikrai teisus, kad ir kaip keista. Aš niekada nebūsiu Dainius Jakas, nes jis visais 3 cm už mane aukštesnis. Ir kam juo būti, jeigu jis jau yra? Ar turite tam priežaščių, dėl ko taip turėtų būti? Man smagu turėti tokį kolegą! Nereikia tokio pat kito.
– apie like’us. Taip, tai viena iš Facebook funkcijų (bet ne unikali). Tikriausiai sėdėdamas garaže nežinot, tai galiu pasakyti, jog like’ai turi apie 2~3 % “svorio”. Kampus sugaudėt? Taigi, visas mano rašymas apie hobby yra paremtas tuo, kaip jau ir rašiau kelis kartus, jog tai buvo spontaniška įdėja, kaip atsikabinti kolegų klausimus: “tai kiek nuvažiuoja?” ir panašiai. Tad gavosi pyst – atrodo spontaniškas sprendimas, ir tai jau treti metai ir vis auga visomis prasmėmis. Natūraliai. Be TV, be spaudos. Tiesiog feedbeck’as. Kuris, kaip Jūs matote iš savo reakcijos, kartais ir užknisa.
Bet kai pasižiūri iš šalies, tai gavosi, kad smagi papildoma veikla šalia kitų papildomų IT projektų. Nors tai smagiai reikalauja nemažai laiko investicijų. Tas laikas, kaip jau minėjau, galima paversti didesne kvalifikacija, laiku su šeima. Kita medalio pusė – tai yra tai smagu, kai atiduodi savo patirtį “į internetus”, ir tau parašo Neringa, kaip faina, jog padėjot apsispręsti dėl automobilio. Tuomet supranti, jog kažkam padėjai, nes žmogus pasakė ačiū. Ir yra ne vien Neringa. Jeigu įdomu. paskutinis atvejis – kolega vietoj BMW 328 įsigijo BMW 330e vien dėl to, jog pavažiavo mano ex C-Max, ir patiko. Po kažkiek laiko dar paprašė pavažiuoti. Ir tuomet gavosi “BMW su rozete”. Jeigu neįdomu, atsiprašau, jog perskaitėte.

Tai gal nesiplečiant būtų tiek į Jūsų klausimą “ar neperdaug”.

Kaip bebūtų, kiekvienam – savas kelias ir savas pasirinkimas. Kaip norit, taip (daugmaž) ir turit.

Pabaigai galiu drąsiai pasakyti, jog aš labai džiaugiuosi, jog parašėte, jog paliekate mane ramybėje. Ko gero čia geriausias dalykas, kuris nutiko šį Rugsėjo mėnesį.
Ačiū Jums, ir laikykitės ten garaže. Ar elektros skydinėje. Nežinau, kur iš tikrųjų tiksiai esate.

P.S. Jeigu domina daugiau apie Facebook like’us ir panašiai, mano kolega Mantas yra mentorius šiais klausimais, veda seminarus. Jeigu domins, parašykite jam.
P.P.S. Youtube.com yra gan nemažai medžiagos apie Sync2 konvensiją į Sync3, Aš tikrai nesidomėjau.
P.P.P.S. Pabandykite išmokti naudodami Linux pasimti device info, jeigu pavyks, jau beveik galėsit programuoti-konfiguruoti Sync2. Man šis būdas patogiausias. Galbūt yra lengvensių. Po tokių namų darbų galima jau padėti. Tik kad Sync2 jau be ateities.
P.P.P.P.S Šis atsakymas yra viešas ir matomas visiems.

Dalintis: