Nissan Leaf

Automobilių įkrovimo stotelės Alytuje. Jau greitai.

Kaip jau rašėme anksčiau čia, Alytus jau šiuo metu turėjo turėti tris automobilių įkrovimo stoteles. Bet tai dar neįvyko iki šiol. Pasiekė žinios, jog pirmasis skelbtas konkursas surasti rangovui, kuris paruoštų infrastruktūrą automobilių įkrovimo stotelėms, kaip bebūtų gaila, neįvyko.

Tad teko kartoti pirkimo procedūras (pirmo pirkimo metu nebuvo gauta nei vieno pasiūlymo). Šį kartą konkursą laimėjo vienas dalyvavęs dalyvis – UAB Alkesta.

Po pakartotinių pirkimų su rangovu UAB „Alkesta“ spalio 1 d. pasirašyta sutartis, pagal kurią rangovas darbus (suprojektuoti, įrengti pamatus, atvesti maitinimą, pažymėti aikšteles, pastatyti informacinius ženklus ir t.t. ) turi atlikti per 2 mėn. t.y. iki šių metų gruodžio 1 d.  Tikėtina , kad darbai gali būti  atlikti anksčiau, nes rangovas jau pasirengė topografiją, baigia šią savaitę projektavimo darbus, jau pasigamino pamatus su reikiamom įdėtinėm detalėm, užsakyti ženklai. Kai UAB „Alkesta“ atliks savo darbus, tada UAB Elinta atvažiuos ir pajungs jau nupirktas elektromobilių įkrovimo stoteles. Pajungimas – 1 diena.

Taigi, jau šiemet Alytus nebus EV juodoji zona 🙂 Kai tik savivialdybė informuos (paprašyta asmeniškai), savo kanalais paprašysime UAB Elinta, kad stotelės įjungtų jau “rytoj” 🙂

Dalintis:

Leave a Reply

Your email address will not be published.