Naujienos

Bevielis automobilių įkrovimas: SAE J2954

Yra tokia organizacija SAE International, kuri vienija 150k+ įvairių technikos kūrėjų, gamintojų, vystytojų ir panašių kitų. Šios organizacijos tikslas yra suvienyti jos narių tiksus tam tikrais bendrais klausimais. Dažniausiai šios organizacijos rezultatas yra tam tikros publikacijos, kurios netolimoje ateityje tampa tam tikrais standartais komercinėje rinkoje.

Kalbant apie elektrines transporto priemones, dėl to mes turime Type1, Type2, CSS ir kt. jungtis, kurios yra sukurtos remiantis SAE organizacijos veiklos rezultatais. Po penkių metų kalbų ir pirminių versijų vakar ji išleido dvi, galima sakyti, užbaigtas publikacijas apie bevielį automobilių įkrovimą.

Tai standartas SAE J2954. Šio standarto pagrindiniai aspektai yra: užtikrinti bevielį energijos perdavimą tarp automobilio ir EVSE, kurio metu būtų galima saugiai perduoti energiją iki 11 kW galia per nedidesnį kaip 250mm atstumą su < 94% efektyvumu. Čia pagrindinės detalės.

Panašu, jog metų bėgyje bus jau bus modelių su bevieliu įkrovimu. O šiek tiek vėliau automobilio prijungimas ir atjungimas prie tinklo, jog būtų įkraunama baterija bus tik kaip atsarginis variantas.

Pagyvensim – pamatysim.

https://www.sae.org/standards/content/j2954_202010/#SAEJ2954#SAEInternational, #wirelessCharging, #wirelessTechnology#elektrinepavara

Dalintis:

Leave a Reply

Your email address will not be published.