Naujienos

Smart #1. SUV. Taip, SUV.

1998 metais Damiler pristatė pirmąjį Smart ForTwo.Tai buvo ganėtinai akiai neįprastas automobilis. Bet jis turėjo savo tvirtą nišą.

2008 buvo pradėta gaminti visiškai elektrinė versija. Beje, gan dažnai pastebima ir Kauno mieste.

Gamybos metu vis pasirodydavo kokia nors nauja kėbulo modifikacija: kabrio, keturduris, dar kas nors. Netgi BRABUS prikišdavo nagus, ir išriedėdavo gan piktos versijos su visomis nepilnomis 9 s iki 100 kmh.

SONY DSC

Kadangi šiais laikais BEV jau gamina ir Sony, ir Xiaomi, ir gal net tuoj Apple, tai nenuostabu jog jau turime ir Smart SUV EV.
Taip. SUV. Smart #1. Susitiko tėtis Daimler Benz ir mama Geely, ir gimė Smart SUV’as. Ir kas įdomu: mama Gelly sako, jog jis bus tokio pačio dydžio, kaip Kia Niro EV, Renault Megane E-Tech ir MINI Countryman. Kaip?
Bet blogiausia: jis man patinka! 🙂


Įdomu, kokia bus kaina, nes kol kas nemačiau net spėjimų. Bet žiūrint iš jau beveik 2023 m. gamybai paruošto prototipo nuotraukų, kai kuriems grynakraujams “mersiukams” su vidaus kokybe reikės slėptis kamputyje nuo šio kinijoje gimusio vokietuko. Ir matoma kokybė tikrai nekorealiuoja su maža kaina, tuo labiau, kai po dugnu 66 kWh baterija.

Dalintis:

Leave a Reply

Your email address will not be published.